Odbudujmy Armię Krajową

W dniu dzisiejszym oficjalnie rusza akcja społeczna Odbudujmy Armię Krajową. Stowarzyszenie ObronaNarodowa.pl uruchomiła w związku z tym nową witrynę internetową www.odbudujmyak.pl – zapraszamy wszystkich do odwiedzania strony i podpisywania petycji do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Ponieważ w dalszym ciągu trwają prace nad upublicznieniem listy osób fizycznych i prawnych wspierających nasze przedsięwzięcie zapraszamy WSZYSTKIE stowarzyszenia o charakterze proobronnym do zgłaszania swojego poparcia co będzie skutkowało umieszczeniem jego logo oraz danych teleadresowych na w/w witrynie.

Zachęcamy wszystkich do publikowania tego newsa wraz z logo akcji na wszelkich portalach lokalnych oraz ogólnopolskich struktur organizacji proobronnych oraz w sieciach społecznościowych. Pokażmy Najwyższemu Zwierzchnikowi Sił Zbrojnych, iż wielu Polakom zależy na potencjale obronnym Polski.

Pozdrawiamy ObronaNarodowa.pl – Ruch na Rzecz Obrony Terytorialnej

Kierownik Projektu OdbudujmyAK:
Stanisław Drosio
tel.: +48 883 397 186
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kalendarium

  • Lipiec 2016

    Przerwa wakacyjna to przede wszystkim czas wyjazdów na odbywające się na terenie całej Polski szkolenia i kursy specjalistyczne, na których nasi strzelcy mogą doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę, by potem przekazywać ją na cotygodniowych zajęciach.    Początek miesiąca był szczególnie ważny dla naszego kolegi, sierż. ZS Michała K., który 10. lipca na wrocławskim rynku odebrał z rąk...

  • Czerwiec 2016

    Czerwiec był szczególnie intensywnym miesiącem dla naszej jednostki. Oprócz zbliżającego się podsumowania działalności kończącego się roku szkoleniowego 2015/1016, kilku starszych stażem strzelców przygotowywało się do wzięcia udziału w ćwiczeniu PUMA-16. W trakcie pięciu dni trwania manewrów, w trakcie których nasi strzelcy działali jako pododdział Obrony Terytorialnej, wykonywali oni przede...

  • Maj 2016

    Jak co roku, miesiąc maj nasza jednostka rozpoczęła od udziału w wodzisławskich obchodach Święta Konstytucji. Oprócz tradycyjnego uczestnictwa we mszy św. i uroczystości pod pomnikiem Powstańców Śląskich, w trakcie której 16. nowyc członków naszej jednostki złożyło przyrzeczenie strzeleckie, wzięliśmy również udział w szóstej już edycji Pikniku Historyczno-Militarnego, w trakcie którego...

Jednostka Strzelecka 2023 © 2003 - 2019
Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej,
jeżeli nie zgadzasz się na korzystanie z cookies opuść tę stronę.