Odbudujmy Armię Krajową

W dniu dzisiejszym oficjalnie rusza akcja społeczna Odbudujmy Armię Krajową. Stowarzyszenie ObronaNarodowa.pl uruchomiła w związku z tym nową witrynę internetową www.odbudujmyak.pl – zapraszamy wszystkich do odwiedzania strony i podpisywania petycji do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Ponieważ w dalszym ciągu trwają prace nad upublicznieniem listy osób fizycznych i prawnych wspierających nasze przedsięwzięcie zapraszamy WSZYSTKIE stowarzyszenia o charakterze proobronnym do zgłaszania swojego poparcia co będzie skutkowało umieszczeniem jego logo oraz danych teleadresowych na w/w witrynie.

Zachęcamy wszystkich do publikowania tego newsa wraz z logo akcji na wszelkich portalach lokalnych oraz ogólnopolskich struktur organizacji proobronnych oraz w sieciach społecznościowych. Pokażmy Najwyższemu Zwierzchnikowi Sił Zbrojnych, iż wielu Polakom zależy na potencjale obronnym Polski.

Pozdrawiamy ObronaNarodowa.pl – Ruch na Rzecz Obrony Terytorialnej

Kierownik Projektu OdbudujmyAK:
Stanisław Drosio
tel.: +48 883 397 186
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednostka Strzelecka 2023 © 2003 - 2019
Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej,
jeżeli nie zgadzasz się na korzystanie z cookies opuść tę stronę.